Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Norwegian Kraków Kopenhaga, Tanie Linie Lotnicze Norvegian Kopenhaga

Tanie Przeloty do Kopenhagi
Loty Norwegian:
Kraków - Kopenhaga

Norwegian to jeden przewoźników, należący do grupy tanich linii lotniczych, pochodzenia norweskiego. Oferuje on loty i przeloty po całej Europie przy założeniu, że pobiera niższe opłaty za bilety lotnicze, aniżeli linie regularne. To powoduje, iż firma posiada, a także systematycznie zdobywa coraz większą grupę klientów, którzy w zamian za niską cenę decydują się na pewne ograniczenia, jak np. odpłatne wszelkie dodatkowe usługi, świadczone przez firmę. Bazy docelowe linii Norwegian znajdują się w wielu portach lotniczych, w tym m.in. w Krakowie, w Polsce oraz w Kopenhadze, w Danii. Kraków to jedno z piękniejszych i dużych miast polskich. Położone jest w południowej części kraju, nad rzeką Wisłą. Do tego miasta przybywa systematycznie wielu turystów, pragnących zwiedzić stare i piękne zabytki miasta, a także wielu młodych ludzi, którzy przybywają tam w celach naukowych. Obsługę lotniczą temu dużemu miastu zapewnia międzynarodowy port lotniczy Kraków - Balice, zlokalizowany około 10 kilometrów od centrum.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów Lotniczych
32 728 30 04
Rezerwacja On Line


Jest to drugie najruchliwsze lotnisko w Polsce, w których stacjonują samoloty wielu regularnych, jak i tanich linii lotniczych. Z kolei Kopenhaga to stolica i największe miast Danii, położone we wschodniej części kraju, na wybrzeżu. Kopenhaga połączona jest mostem nad Sundem ze szwedzkim miastem Malmo i jest to jedyna trasa drogowa łącząca kontynent ze Skandynawią. W mieście rozwinięta jest infrastruktura komunikacyjna, obejmująca połączenia promowe, połączenia drogowe, metrem, a także połączenia lotnicze, z wykorzystaniem portu lotniczego położonego na wyspie Amager, około 10 kilometrów od centrum Kopenhagi, obsługujące dziennie ponad pięćdziesiąt tysięcy pasażerów. Podróżowanie pomiędzy Krakowem w Polsce, a Kopenhagą w Danii możliwe jest między innymi z wykorzystaniem samolotu jako środka transportu, a to dzięki tanim liniom lotniczym Norwegian. Trasa ta obsługiwana jest trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i niedziele; podróż ta trwa około półtorej godziny, zaś cena biletu uzależniona jest terminu realizacji połączenia.

Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego