Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Norwegian - Tanie Linie Lotnicze Norwegian, Kraków, Warszawa

Tanie Linie Lotnicze Norwegian

Linie lotnicze Norwegian. Historia tanich linii lotniczych w Polsce jest stosunkowo krótka. Podczas, gdy na lotniskach zachodniej Europy, oferta tanich biletów lotniczych została wprowadzona już wiele lat temu, to w Polsce dopiero akcesja z Unią Europejską umożliwiła otwarcie rynku krajowego, w tym też lotniczego na zagraniczne firmy. W ten też sposób tanie linie lotnicze bardzo szybko zrewolucjonizowały polski rynek lotniczy, odbierając znaczną część udziału w rynku dotychczasowym liniom regularnym, głównie PLL LOT. Jedną z takich firm były tanie linie lotnicze Norwegian. Sama firma powstała w Norwegii w roku 1993, jednak bardzo długo działała we współpracy z firmą Braathens. Dopiero po oddzieleniu, w roku 2002 rozpoczęła samodzielne funkcjonowanie pod własną marką i nazwą. W tym samym roku uruchomiła pierwsze krajowe połączenia lotnicze do Norwegii: Oslo – Bergen, Oslo – Trondheim, a następnie kolejne krajowe i pierwsze międzynarodowe. Na sukces firma nie musiała długo czekać, bardzo szybko jej zyski rosły, w wyniku stałej modernizacji i tworzenia coraz to obszerniejszej siatki połączeń; wszystko zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami rynku. W następnych latach firma zadebiutowała na innych rynkach, tworząc BankNorwegian AS.

Z programem lojalnościowym dla swoich klientów, a także spółkę Call Norwegian AS, dostarczającą Internet za pokładach samolotów Norwegian oraz na lotniska obsługiwane przez te linie. Dzięki tym wszystkich działaniom, trzeci kwartał bieżącego roku firma Norwegian zakończyła rekordowym zyskiem, najwyższym również w historii wszystkich linii lotniczych. Cechą charakterystyczną tych tanich linii lotniczych jest dysponowanie tylko jedną marką samolotów Boeing, które dodatkowo systematycznie są modernizowane, wymieniane oraz uzupełniane, przez co flota linii Norwegian należy do najmłodszych i najbardziej przyjaznych środowisku wśród wszystkich flot europejskich. Tanie bilety lotnicze linii Norwegian można nabyć na 155 różnych połączeń, w których samoloty transportują pasażerów do ponad 80 portów lotniczych. W Polsce z oferty tanie latanie skorzystać można z następujących miast: Krakowa, Warszawy, Szczecina i Gdańska.

Tani bilet lotniczy z Warszawy z Okęcia nabyć można na tani lot lub tani przelot bezpośredni do Oslo – codziennie, do Kopenhagi – sześć razy w tygodniu oraz do Bergen, Stavanger, Rzymu, Alicante i Malagi dwa razy w tygodniu, bądź pośredni z przesiadką w Oslo do: Bodo, Alesund, Bardufoss, Haugesund, Harstad, Molde, Kristiansand, oraz Trondheim. Z Krakowa z Balic zaś tanie latanie liniami Norwegian możliwe do jest bezpośrednio do: Norwegii: Oslo, Bergen i Stavanger, a także Danii: Kopenhagi, bądź pośrednio przez Oslo do: Alesund, Bodo, Bardufoss, Kristiansand, Harstad, Haugesund, Molde, Tromso oraz Trondheim lub przez Kopenhagę do Aalborga. Gdańska i Szczecin oferują wyłącznie jeden tani lot tych linii na trasie Gdańsk – Oslo oraz Szczecin – Oslo.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów Lotniczych
32 728 30 04
Rezerwacja On Line

Tanie Linie Lotnicze Norwegian

Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego